Road2Tunnel Global

Uluslararası Yollar Federasyonu (IRF) ev sahipliğinde 7-9 Kasım 2018’de Las Vegas Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Road2Tunnel Global, tüm uluslararası karayolları, köprü ve tünel projelerinin yer alacağı, sektörün son teknolojilerinin ve çözümlerinin sergileneceği tek ve ilk fuar.

Road2Tunnel Global, uluslararası ve yerel projeler kapsamında, hizmet alan kamu kuruluşları, hizmet veren müteahhit şirketler, alt yüklenici şirketler, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, malzeme, makine ve ekipman sağlayan şirketler, kısacası planlama, projelendirme, uygulama ve işletme sürecinde yer alan tüm tarafları bir araya getiriyor.

Tüm Dünya’dan resmi heyet davetleri ile devletlerin ulaştırma otoriteleri ve karar vericileri ile önemli müteaahhit firma yetkilerinin yer alacağı bu fuar endüstrinin en önemli etkinliği olma iddiası ile yola çıkmaktadır.

Aynı zamanda IRF tarafından yapılacak bilimsel konferans ile B2B’nin yanına akademik bir yönde katacak olan bu uluslararası show karayolları sektörünün tüm zincirlerini aynı çatı altında bir araya getirecek ve geniş network ağıyla uluslararası işbirliklerine ev sahipliği yapacak.