Hakkımızda

Bir Bakışta MCI

MCI olarak inanıyoruz ki; insanlar bir araya geldiğinde mucizeler yaratabilir.

MCI Türkiye, stratejik katılım ve katılım çözümleri alanında dünyanın lider olan ve 1987 yılından bu yana Dünya’da sektörün gelişmesi isin çalışmalar yürüten MCI Global’in Türkiye partner kuruluşudur. MCI Türkiye, globalden aldığı bilgi ve birikimi Ülkemizde gerçekleştirdiği etkinlikler için bir zenginlik sağlayıcı olarak kullanmaktadır.

“Global Düşünüp, Yerel Uyguluyoruz.”
    
MCI Türkiye; yaratıcı yaşam deneyimleri, dijitalleştirme, küreselleşme, marka geliştirme ve içerik stratejilerini kullanarak çokuluslu şirketler ve uluslararası kuruluşların performanslarını ve küresel büyümelerini arttırmalarına, yeni müşteriler kazanmalarına ve daha iyi sonuçlar elde etmelerine yardımcı olur.

MCI Türkiye Grup şirketlerinden MCI Fuarcılık; bilgi ve birikimlerini, sürdürülebilir kalite anlayışı ile birleştirirken, aynı zamanda tematik yaklaşımlarıyla, düzenlediği etkinliklerin ön plana çıkmasını ve doğru hedef kitle ile buluşmasını sağlamaktadır.

MCI Fuar, organizasyonlarında prensip haline getirdiği sektörel iş görüşmeleri sayesinde (B2B), firmaların doğru zamanda doğru insanlarla irtibata geçebilmesini vesile olmaktadır.

Geleceği bugünden şekillendiriyoruz.

31

Ülke

60

Şube

1800+

Çalışan

4500+

Proje

345M+

Milyon Avro Ciro